טאו חברה לתוכנה ופיתוח

אודות החברה
פרטי החברה

שעות פעילות:

ראשון עד חמישי
9:00 עד 17:00
שעון ישראל
בחגים 9:00 עד 13:00

כתובת דואר:

אוסישקין 37ב',
רמת השרון,
47210, ישראל

צרו קשר:

טל: 03-5477633
פקס: 03-5409742
Info@TaoSDC.com


עשו לנו לייק בפייסבוק

עקבו אחרינו בטוויטר

מאז הקמתה בשנת 1995 על ידי מר רן רייטן, מספקת חברת "טאו חברה לתוכנה ופיתוח" פתרונות תוכנה המתאימים לצרכים המדויקים של מפתחי תוכנה, טכנאי מחשב ומשתמשי קצה.

החברה פיתחה ומשווקת את המוצר המקיף היחיד בעולם המאפשר ללקוחותינו הרצה מלאה של כל תוכנות ה-DOS על מערכות הפעלה עדכניות כגון Windows 8, Windows 7, Vista, XP ושרתי Windows Terminal Server, כולל כל פונקציונאליות הנדרשת לתוכנות DOS – הפעלה, תצוגה, הדפסה לכל התקן, עבודה בחיבור מרחוק ועוד.

אנו מבינים שרוב העסקים מעדיפים להמשיך לעבוד עם תוכנות ה-DOS המוכרות בהם הושקעו שנים של פיתוח ותחזוקה. שדרוג המערכות לגרסאות Windows חדשות הינו תהליך ארוך ומייגע הדורש בדרך כלל השקעה כלכלית עצומה וגורם להפסדים של מאות שעות עבודה עקב חוסר התאמה בנתונים בין המערכות, בעיות הפעלה ועוד. אנו כאן על מנת לאפשר ללקוחותינו לפתור את כל הבעיות הללו.

לאחר שנים של פיתוח המבוסס על הצרכים ועל בקשות ופניות של לקוחותינו מכל רחבי העולם, מוצרי Tao ExDOS מציעים את הפתרון המקיף, הפשוט והייחודי המאפשר ללקוחותינו לשדרג את מערכות המחשוב שלהם לחומרה ומערכות הפעלה עדכניים, ועם זאת להמשיך ולעבוד במערכות הישנות והמוכרות בסביבות DOS, 16 ביט, UNIX ו-AS400 ללא כל בעיות תאימות.

מוצרי Tao ExDOS מתאימים לצרכים המגוונים של כל פלחי השוק השונים. מוצרינו הוטמעו באלפי ארגונים בכל העולם – ממשרדי מנהלי חשבונות ועורכי דין, מפעלי תעשייה, ארגוני בריאות ועד למשרדים ממשלתיים וביטחוניים.

ל"טאו חברה לתוכנה ופיתוח" לקוחות בישראל, ארה"ב, אירופה, אוסטרליה ודרום אמריקה. אנו מספקים פתרונות לעסקים וארגונים בכל גודל, מלקוחות פרטיים, בתי עסק קטנים ועד לחברות ענק ומשרדי ממשלה.

בנוסף לפיתוח השוטף של מוצרי Tao ExDOS, חברת "טאו חברה לתוכנה ופיתוח" מפתחת פתרונות תכונה בתחומים שונים ולפלטפורמות מגוונות. אנו תמיד שמחים לקבל משוב מלקוחותינו ולאתגר את עצמינו עם פניות ובקשות מלקוחות פוטנציאליים בכל קצות שוק פיתוח התוכנה. אתם מוזמנים לעבור רשימת השווקים וליצור עמנו קשר למידע נוסף.

פלחי השוק של לקוחותינו:

  • ממשל - משרדי ממשלה, משרדים מוניציפאליים, עיריות, מועצות ציבוריות ואזוריות, חברות ממלכתיות.
  • בריאות - קופות חולים, בתי חולים, מרפאות, מעבדות, רוקחים.
  • כלכלה - בנקים, רשויות בורסה, יצרני כספומטים, קופות רושמות, שירותי מט"ח וחליפין.
  • ביטוח - חברות ביטוח, סוכני ביטוח.
  • תעשייה - תעשיה כבדה, טכסטיל, אלקטרוניקה, תעשיות ברזל, חיתוך CNC, תעשיות מזון, יצרני תרופות, תעשיות כימיות וביוטכנולוגיות.
  • תחבורה - תחבורה ציבורית, משרדי נסיעות (כירטוס, ניהול חשבונות), יבואני רכב, חברות להשכרת רכב וליסינג, מוסכים.
  • קמעונאות - רשתות שיווק מזון, מכולות, חנויות בגדים, מוצרי חשמל ועוד.
  • שירותים מקצועיים - משרדי עו"ד, משרדי הנהלת חשבונות, יועצי מס, שירותי תרגום, הוצאות ספרים.
  • ועוד פלחי שוק רבים ומגוונים...

מעוניינים במידע נוסף? צרו עימנו קשר.


Tao ExDOS - הפעלת תוכנות DOS על Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP ו-Windows Terminal Server. הדפסה לכל מדפסת בכל חיבור (LPT, USB, רשת, מדפסות ענן), כולל מדפסות משולבות All-in-One, קבצי Microsoft Word DOC, קבצי PDF, פקס, HTML ו-TXT.